O encyklopedii

Z Meteo Encyklopedie
Verze z 22. 2. 2020, 22:00, kterou vytvořil Meteo (diskuse | příspěvky) (Hlavní stránka o této encyklopedii a o jejím správci, projektu Meteo Aktuality.)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Meteo Encyklopedie Vítáme vás na hlavní stránce otevřené encyklopedie věnující se vědním oborům hydrometeorologie a klimatologie. Najdete zde objasnění různých pojmů a jevů z oblasti oborů nebo i příbuzných oborů. Encyklopedie je vždy otevřená. Budeme tedy rádi, pokud si zde vytvoříte svůj profil a přidáte své zkušenosti nebo znalosti k nějakému tématu nebo budete stávající diskutovat. Správcem encyklopedie je projekt Meteo Aktuality - v odkazu je hlavní stránka projektu s dalšími informacemi. Projekt se zaměřuje na poskytování aktuálních a hlavně seriózních informací v uvedených oborech. Cílem projektu je poskytnutí informací, včetně naučných v různých souvislostech a vazbě na praktické případy. Právě za tímto účelem byla v únoru 2020 spuštěna na této stránce tato otevřená encyklopedie, která má za úkol zaměřovat se na teoretickou stránku oborů. Nicméně s vazbou na praxi.

Věříme, že zde naší práci oceníte. Všechny, kteří mají k tématice co dodat sem tímto srdečně zveme. Vaše Meteo Encyklopedie od Meteo Aktuality.